Wifi Şifresi Kırma

1
wifi şifre kırma resimli

Bu yazımızda wifi şifresi kırma nasıl olur? Modem şifresi nasıl kırılır? Bunları anlatıyoruz. Çeşitli sebeplerle wifi ile alakalı sorunlarda wifi şifresi değiştirme istekleri olmaktadır. Modem şifresi kırmak için gerekli işlemleri adım adım anlatıyoruz. Öncelikle linke tıklayarak google üzerinden wifi şifresi kırma programı Dumpper indiriyoruz. Bu program PC bilgisayarlarda çalışır. %100 kesin olarak çoğu Superonline ve Türk Telekom modeminin şifresini bu program yardımıyla bulabilirsiniz.

Dumpper programının adım adım nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıdaki resimli anlatım başlığını okumaya devam edin. Ayrıca videolu anlatımıda izleyebilirsiniz. Android ve iOS destekli telefonlar içinse yazının altındaki başlıkta wifi şifre kırma işlemenin nasıl olduğunu ayrıca anlattık.

Öncelikle wifi şifresi kırma programı videolu anlatım ile başlayalım. Videolu anlatım yerine wifi şifresi kırma pc resimli anlatımımız videodan sonra sayfanın alt tarafında gelmektedir.

Wifi Şifresi Kırma Resimli Anlatım

Yazımız wifi şifresi kırma resimli anlatım şeklinde gerçekleşmektedir. İndirmiş olduğumuz wifi kırıcı program yaklaşık olarak 8 veya 9 mb boyutundadır. İndirmiş olduğunuz rar dosyasını açıyoruz. Aşağıda göründüğü gibi önce JumpStart dosyasını açıyoruz. Ve setup.exe dosyasını kuruyoruz.

wifi şifresi kırma değiştirme

Daha sonra ekrana gelen dil seçme seçeneğinden dili seçerek ileri diyoruz.

Wifi şifresi nasıl kırılır

Yukarıdaki adımı gerçekleştirdikten sonra Ekrana jumpstart installation program ekranı gelecek bunada next diyoruz. Daha sonra aşağıda resimde görmüş olduğunuz ekrandan üstteki seçeneği seçip lisans antlaşmasını kabul ederek next diyoruz.

wifi şifresi kırmak

Yukarıdaki resimdeki işlem yapıldıktan sonra program yüklenmeye başlayacaktır. Programın yüklenmesi ile beraber aşağıda gördüğünüz ekrana gelen popup seçeneğine evet diyoruz. Daha sonra ekrana gelen finish butonuna basarak bitiriyoruz.

wifi şifresi nasıl kırılır

Yukarıdaki anlatılanları başarı ile yaptıyasanız bu sefer resimde de görmüş olduğunuz gibi Dumpper indir programının içindeki WinPcap isimli klasörü açarak içindeki exe uzantılı dosyanın kurulum işlemine başlıyoruz.

wifi şifresi kırma video

Gelen ekranda önce next diyoruz daha sonra ileri, install ve finish diyerek bu programın kurulumunuda bitiriyoruz. Kurulum bittikten sonra indirdiğiniz Dumpper programının kurulum dosyasının içindeki içindeki dumpper exe dosyasını çalıştırıyoruz.

wifi şifresi kırma nasıl olur

PC için Wifi Şifre Kırma Programı: Dumpper

Dumpper programı nasıl kullanılır? Şifre kırıcı dumpper programını çalıştırdıktan sonra alttaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi wireless seçiyoruz ve tara diyoruz. En iyi wifi şifre kırma programı olarak size önerim Dumpper programıdır. Bu program iPhone ve android cep telefonlarında çalışmaz. Superonline ve Türk telekom gibi internet sağlayıcıları ve pc aracılığı ile bu işlemi yapabilirsiniz.

wifi şifresi kırma programı

Altta ekrana gelecek olan modemler arasından modemimizi seçiyoruz ve jumpstart diyoruz ve bekliyoruz. Burada kendi kendine pin değeri alarak kurulum yapacaktır. Daha sonra ise ekrana son yazısı gelecektir.

en iyi wifi şifresi kırma programı

Daha sonra aşağıda görmüş olduğunuz gibi sağ tarafta şifrelerinizi görebilirsiniz.Üst taraftada modeminizin özelliklerini görebilirsiniz.

wifi şifresi kırma

Bu konu ve bu konuya benzer onlarca internet ve telefon ayarları ve program kurulumları sitemizde mevcuttur. Her türlü soru görüş ve önerileriniz için lütfen aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere yazınız. En kısa süre içinde sizlerin sorunlarını çözmek için cevap yazarak destek olmaya çalışacağız. Ayrıca wifi şifre kırma programsız anlatımımızı da sitemizden inceleyebilirsiniz.

Wifi Şifresi Programsız Nasıl Kırılır?

Wifi şifresi programsız nasıl kırılır? Wifi Şifresini Programsız Kırabilir miyim? Bu soruların cevabı kıramazsınız arkadaşlar. Fakat unutulan wifi şifresi nasıl öğrenilir diyorsanız bunu yapabilirsiniz.

Şimdi Wifi şifresi programsız nasıl kırılır ve wifi şifresi bulma nasıl olur bunu anlatıyorum.

Öncelikle aşağıda resimde gördüğünüz gibi bilgisayarın sol alt tarafındaki başlat kısmına CMD yazıyoruz. Çıkan komut işlemini açıyoruz.

programsız wifi şifresi kırma pc
Wifi şifresi programsız nasıl kırılır? Wifi Şifresini Programsız Kırabilir miyim?

Altta resimde gördüğünüz gibi netsh wlan show profil yazıp enter tuşuna basalım

wifi şifresi kırma programsız
Programsız wifi şifresi bulma

programsız wifi şifresi öğrenme için netsh wlan show profil TTNET_TPLINK_6552 key=clear yazıp enter basıyoruz. Sizin kisi TTNET değil ise turksat veya superonline şifresi bulmak istiyorsanız buraya kendi tplink alanınızı öğrenmelisiniz. Modeminizin altında  adsl  WPS Pin numaranız olabilir. Bunu google veya internet hizmeti aldığınız yerden öğrenebilirsiniz.

wifi şifresi değiştirme
android telefondan wifi şifresi öğrenme rootsuz

Programsız programsız wifi şifresi kırma pc sorunuzun cevabı aşağıdaki gibidir. Programsız wifi şifresi bulmak kolay olmasada. Kendi wifi şifrenizi öğrenebilirsiniz. Key content alanının karşısında yazan sizin şirenizdir.

wifi şifresi nasıl bulunur

Wifi Şifresi Kırma Suç Mu?

Peki Wifi Şifresi Kırma Suç Mu? Bir kişinin izinsiz olarak ağına bağlanmak suçtur. Başkasının internetini kırdınız bu durumda karşımıza suç unsuru olarak çıkmaktadır. Başkasının internetini izinsiz olarak kullanmak hırsızlık suçu olarak karşımıza çıkmaktadır. Nasıl ki bir kişi evinin kapısını açık bıraktığında o eve girmeniz suç teşkil ederse. Aynı şekilde izinsiz bir şekilde bir kişinin ağına girmekte suçtur. Başkasının wifisine girmek vede internetini kullanmak. Başkasının evine girip o kişinin eşyalarını kullanmak veya çalmak gibidir.

iPhone & Android Telefondan wifi şifresi kırmak

Programsız olarak iPhone & Android Telefondan wifi şifresi kırmak maalesef mümkün değildir. Android wifi şifresi bulmak için mutlaka program kullanmanız gerekmektedir. İphone telefondan veya android telefondan wifi şifresi kırmak münkün değil. Fakat android telefondan wifi şifresi öğrenme ve değiştirme yapabilirsiniz. Bu programları kullanırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Güvenmediğiniz ve bilmediğiniz programları telefonunuza yüklemeyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin