Seven Erkek Nasıl Olur?

1

Seven erkek nasıl olur? Duygularını nasıl belli eder? Bir erkeğin sevdiğini nasıl anlarsın? Bir çok erkek sevdiği kişiye duygularını belli etme noktasında başarısızdır. Çoğu erkek duygularını göstermemek adına kendini korumaya alır. Bunun en önemli sebebi bir kadına sevdiğini belli ettiği zaman onun gideceğinden korkar. Bir çok kadın erkek arkadaşının veya eşinin onu sevdiğini anlayamadığından ona bakarak inanmayı tercih ediyor.İşte burada anlanması gereken erkeklerin sadece sözde kalan ve davranışları ile desteklenmeyen sevgi sözcüklerine itibar edilmemesidir.

Genellikle bayanların yaptığı en büyük hata budur. Erkek arkadaşı veya eşini tam olarak tanıyamadığı için onu çözemediği için sadece sözlerine itibar edip ona o şekilde değer vermek yada o şekilde inanmaktadır. Erkeklerin duygularını anlayabilmek için bazı belirtilere ihtiyaç vardır. Yazacağım 7 kuralı anlayıp gözlemlediğinizde bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? İşte bu sorununda cevabını bulmuş olacaksınız. Fakat sadece tek bir maddeye takılı kalıp o madde onda var diyede düşünmemelisiniz. Erkek arkadaşınız yada eşinizin sizi sevip sevmediğini yedi maddeyi bir araya getirip genel olarak değerlendirmelisiniz.

Seven Erkek Sevmiyorum der mi?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Seven-Erkek-Sevmiyorum-der-mi.jpg

Bir erkek bir bayana ciddiyim diyorsa genelde ciddidir. Genelde ciddidir diyorum çünkü bu durumu kullanan erkeklerde mevcuttur. Genel olarak bir erkek bir bayan ile ciddi değil ise bu durumu açıkça dile getirmez. Bu konuyu kapatmaya çalışır. Zamana ihtiyacım var, çok üzerime geliyorsun, biraz ara verelim, beni bir süre yalnız bırak bu tarz bahaneleri duyuyorsanız ve buna karşılık ben onu seviyorum gerisi önemli değil diyerek bu olaya yaklaşıyorsanız maalesef işin sonunda hüsran yaşarsınız. Bir erkeğe evlilik konusu açtığınızda konuyu değiştiriyor ise onun sizi sevip sevmediği noktasını anlamanıza yardımcı olacaktır. Tabi bazı erkekler sevdiğini söylemekten kaçar, tavırları korkakça dır.

Hayatını planlarken seninde bu hayatın içinde olmak isteyip istemediğini soruyorsa. Sen olmadan bu planların eksik olabileceğinden söz ediyorsa ve sayacağım maddeleri de taşıyorsa bu erkek seni seviyordur. Bu sebepten sevgilim beni seviyor mu diye kafanı çok meşgul etmene de gerek yok.

Seven Erkek Nasıl Umursamaz Olur?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Seven-Erkek-Umursamaz-Olabilir-mi.jpg

Bir erkek seni gerçekten umursuyor ise seninle alakalı konularda gösterdiği gayrete bakmalısın. Seninle alakalı konularda gayret göstermiyorsa sorunlar karşısında umursamaz veya yapmacık tavrı varsa, hastalandığında seni merak etmiyorsa ailevi problemlerin olduğunda yanında değilse, bu erkek arkadaşın seni umursamıyor demektir fakat ayrımını da iyi yapmak lazım.

Kız arkadaşını umursayan erkek ise ihtiyacında hep yardımına koşan, kötü gününde hep destek olmaya çalışan, sen ağlarken bunu görmeye dayanamayacak ve güldürmek için her şeyi yapacaktır. Moralin düzelene kadar da seni sürekli arayıp sorarak kontrol edecektir. Buda seven erkek bariz davranışlarından bir tanesidir.

Erkekler hayatındaki önemli anları sadece sevdiği kadına anlatırlar ve kadının bunu sormasına bile gerek kalmaz çünkü kadın daha sormadan hayatında yaşadıklarını, ayrıntılarını, dost ortamını küçüklüğünde yaşadıklarını, çevresini, sevdiği insanları sadece sevdiği kadına anlatmak ister. Bu açıdan baktığımızda seven erkek bu gibi şeyleri sevdiği kadına anlatır.

Eğer erkek arkadaşın alakalı veya alakasız konularda fikirlerine değer veriyorsa. Başkalarının fikirlerinden önce hep senin fikirlerini almak istiyorsa ve genelde senin dediklerini yapmaya çalışıyorsa bu erkek seni seviyordur. Buda önemli bir ayrıntıdır. Bu konu ile alakalı aşık erkek ne yapar konusunuda daha önce işlemiştik.

Bir erkek hoşlanmadığı kadını ailesi ile tanıştırmak istemez ama bazı ailelerde bu çok normal olduğu için bazı erkekler hoşlanmadığı bir kadını dahi ailesi ile tanıştırıyor. Bu durum erkeğin sizden hoşlandığını veya değer verdiğini göstermez. Eğer daha önce hiç kimseyi ailesi ile tanıştırmamış veya sadece hoşlandığı ve ciddi olduğu kişileri tanıştırmış ise seni sevdiğinin bir göstergesi olabilir.

Sevgilim benimle duygusal mı ?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Sevgilim-benimle-duygusal-mı.jpg

Erkekler yakın olmadıkları kadınlarla pek yakın olmazlar ve özelini başkalarına açmak istemezler. En yakın gördüğü insanlara ve çevresine özelini açarlar. Aslında kadın ve erkek ilişkilerine baktığımızda kadınlar biraz daha ketundur. Gerçekten seven bir erkek siz sormadan bütün sorunlarını düşüncelerini size anlatmak için sabırsızlanır. Bazı erkeklerin kadınları kullanmak için yaptığı bazı numaralardan bahsedeceğim. Erkekler kadınlardan para istemez çünkü kadından istediği para aslında onu küçük düşürür yada erkeklik gururuna bunu yediremez kadından gerçekten hoşlanan bir erkek kadından para isteyemez. Bu sebepten aşk ilişkileri bazen anlaşılması güç olabiliyor.

Bazen ilişki öyle bir hale geliyor ki erkek beraber olduğu kişiye dolaylı yoldan ayrılmak istediğini söyleyebiliyor. Mesela siz ne sorunun var vs gibi konulardan soruyorsunuz oda konuyu maddiyata getiriyor o düzelmediği takdirde bizim seninle birlikte olmamız imkansız diyor. Sizde tabi karşılıksız olarak bazı paralar veriyorsunuz ama sonuçta bu ilişki bir şekilde bitiyor. Bu açıdan sizden maddi olarak bir şeyler talep eden kişilerden uzak durmalısınız. Kadınların duyguları ile oynayan onu maddi olarak kullanan her ilişkisinde bunu geçim kaynağı haline getiren erkekler var.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin