Kara Cuma Bitcoin Fırsatları

Kara Cuma Kripto Fırsatları Günü Olabilir

Amerika’da son 7 yıldır her şükran gününün ertesi bitcoin blak friday indirim günleridir. Ve bu günlerde kripto paralar ile alışveriş fırsatları en üst seviyeye çıkıyor. Bu yılki kripto para ile alışverişlerin başlangıç tarihi ise 27 kasım cuma. Yani bugün.

26 Kasım Perşembe, Amerika Birleşik Devletleri’nde Şükran Günü ve hemen ardından tüm dünyada Kara Cuma şükran günü geliyor. Bu günde perakendeciler, Yılbaşı alışveriş sezonunun kapılarını geniş ve harika bir şekilde açarak, var olan hemen hemen her üründe sayısız ‘-% X indirim’ sunuyor. Ve her yıl daha fazlası kripto ile satın alınmaktadır.

Geçen yıl, Kara Cuma’da, özellikle de Kasım ayı sonlarında piyasa biraz düştüğü için, biraz kripto satın almak için mükemmel bir zaman olduğunu öne sürdük. Bu ise geriye dönüp bakmanın ilginç olacağını düşündük. Ya 29 Kasım 2019 Kara Cuma günü bitcoin satın aldıysanız? O zamanlar 7.635 USD idi ve bugün 19.308 USD. Ethereum’a ne dersin? O zamanlar 156 USD idi, şimdi 601 USD seviyesinde duruyor. Ancak, herkesin bildiği gibi, “geçmiş performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.”

Şükran Günü’nden sonraki gün, 1950’lerden bu yana Amerika Birleşik Devletleri Yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıcı olarak görülüyordu, ayrıca “Kara Cuma” terimi, otuz yıl sonra küresel piyasada tatil sezonunun başlangıcı olarak hafızalara kazındı.

Ancak gerçeği söylemek gerekirse, giderek sanal hale gelen dünyada, Kara Cuma genellikle artık bir gün değil, tam bir hafta ve bazen daha da uzun sürmekte. 

Black Friday’i dört gözle mi bekliyorsunuz?

Geçen yıl, Bitcoin Black Friday etkinliğinin kurucusu Jon Holmquist, “7 yıldır başarılı etkinliklerden sonra, bitcoin’i tüketici ödeme aracı olarak kullanmaya hayran oldum” dedi . Ayrıca Ekim ayında ‘ sadece bitcoin (BTC) anlaşmaları’ etkinliği ile geri döndüklerini açıklandı .

Şu anda aktif olan anlaşmalar arasında, tüm Bitcoin Gear ürünlerinde% 10, her Bit T-Shirt satın alımında % 30 indirim, Mr Crypto Saatlerde % 21 Bitcoin Black Friday İndirimi , ABD’deki herhangi bir CoinFlip ATM’sinde % 25 indirim , ve Accointing.com’daki kripto vergi raporunuzda% 20 . Biraz temizlik istiyorsanız, ki bunun satoshiness’e yakın olduğunu söylüyorlar , o zaman Orijinal Bitsoaps Barlarda % 20 indirim alabilirsiniz ; ya da bir takım, organizasyon, oyuncu, yayıncı ve logolara ve markaya ihtiyaç duyan herhangi biriyseniz , Modurist’te % 10 indirim alabilirsiniz.  Ve bunlar, elbette, mevcut tüm seçeneklerden uzaktır ve büyük etkinlik yaklaştıkça daha fazla Kara Cuma’ya özel anlaşmalar geliyor.

Bu arada, kendilerini şanslı hissedenler , Fold Bitcoin Rewards Card için bekleme listesine girerek veya başkalarını bekleme listesine girmeleri için yönlendirerek de bir BTC 1 çekilişine girebilirler .

Daha çeşitli bir kripto Black Friday ister misiniz?

Peki Bitcoin etkinlikleri size göre değil mi? Endişelenmeyin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Büyük kripto ödeme sağlayıcısı BitPay , kabul edilen birkaç kripto seçeneğinden birinde ödeme yapmayı tercih edenlere fırsatlar sunan bir tüccar listesi hazırladı . Bu tatil sezonunda kripto paranızı harcayabileceğiniz diğer yerlerin seçilmiş bir listesine ek olarak, ilgilenen tüm müşteriler BitPay Satıcı Dizininde tam listeyi bulabilir .

Fırsatlara, Ace Jewelers’ta seçili lüks saatler ve mücevherlerde% 20 indirim ; ATHEIST Ayakkabılarında % 10 indirim ; HOSTKEY üzerinden özel sunucularda% 60’a varan indirim ; ve bir kod aracılığıyla ücretsiz bir BitPay Ön Ödemeli Mastercard. Ayrıca StaxDeal ve Newegg’de (AU ve HK) bir Ballet Wallet , Cryptohopper otomatik kripto ticaret botu, kaliteli şarap, sanat eserleri ve çeşitli diğer güzelliklerden tasarruf edebilirsiniz .

Tekliflerin sayısız Dahası, orada bekliyor at üzerinde Kripto Kara Cuma’da . Web sitesi (aynı zamanda aracılığıyla Bitcoin ödeyebilirsiniz çevrimiçi mağazaları ile bir dizin var bildiren Yıldırım Ağı ), litecoin (LTC) , Ethereum (ETH) , tire (DASH) , nakit Bitcoin (BKE) , XRP  Hem bu büyük etkinlik gününde hem de yıl boyunca elektronik, seyahat, hediye kartları ve giyim kategorisinde fırsatlar sunarken, alıcılar da harcamak istedikleri kripto ile mağazaları keşfedebilirler.

Bunlar arasında, Playasia edilir sunan ayrıca sunulmaktadır elektronik ve oyun üzerinde tasarruf ederken, kara cuma PS4, XBOX, Nintendo ve diğer ürünler dahil 4.000 ürünlerde bulunan / Siber Pazartesi indirim% 75’e kadar Overlockers İngiltere’de artı Siyah çeşitli vardır Oyun bilgisayarları, dizüstü bilgisayarlar, bileşenler, cihazlar, kameralar vb . İle ilgileniyorsanız , Scan Computers’da Cuma günleri satış fırsatları . Ayrıca, tüm alışverişlerinizi yaparken ayaklarınızı sıcak tutmak için , MtSocks’ta tüm bitcoin çoraplarında% 40 indirim alabilirsiniz .

Daha fazla çeşitliliğe mi ihtiyacınız var? Ardından , AltcoinTrading.net’in hem canlı anlaşmaları hem de ‘beklenen’ fırsatları bulabileceğiniz Kara Cuma bölümünde listelenen anlaşmalara bakın. Örneğin, burada TradingView’in yıllık planlarda ‘% 60’a varan indirim + 1 aylık ücretsiz’ bir anlaşma sunduğunu , ayrıca hem yönlendirenlere hem de hakemlere, eğer ikincisi ücretli bir plana yükseltilirse 30 ABD Doları verdiğini göreceksiniz .

Özel bir ağa mı ihtiyacınız var?

Sanal özel ağlar veya yaygın olarak bilindikleri adıyla VPN’ler, dünya çapında özel nedenden ötürü yayıldırlar Yalnızca kullanıcıların IP adreslerini ve fiziksel konumlarını gizleyerek kişinin gizliliğini korumak için yapılmakla kalmaz, aynı zamanda çoğu, bazı video akış hizmetlerinin birini kullanırken sınırsız hale gelebilir. Bu sinir bozucu ‘ülkenizde mevcut değil’ bildirimlerinden hiçbiri – bu ürünler için önemli bir satış konuşması değildir. Kripto dünyasında, kripto güvenliğinizi şeylerin gizlilik açısından geliştirirler .

En popüler VPN’lerden biri NordVPN’dir ve 2 yıllık planlarında% 68 indirim + bu Kara Cuma için ekstra 3 aylık fırsat sunuyor. Tabii orada çok daha fazla seçenek var CyberGhost arz % 83 kapalı, ProtonVPN sağlayarak onların 50% off up hizmetinin yanı sıra 2 yıllık kapalı 83% anlaşma + 3 ekstra ay en özgür Surfshark VPN.