Kadınları Etkileyen Sözler

3

Kadınları etkileyen sözler nelerdir? Kadınlar hangi sözleri duymak ister? Kadınları etkileyen erkekler ya kadınları etkileyen şeyleri çok iyi biliyordur yada o kadını gerçekten çok seviyordur. Kadınları etkileyen sözler vardır ve bu sözleri her kadın duymak ister. Bu yazımızda kadınları derinden etkileyecek 4 önemli söze yer verdik. Size basit gelebilecek bu sözlerin kadınlar üzerindeki etkisi tahmin edebileceğinizden daha yüksek. Eğer ilişkinizde sorun yaşıyorsanız ilişkinizi iyileştirecek sihirli sözlerden bahsetmek istiyorum. Kalplere dokunacak, ilişkileri güzelleştirecek harika sözcükler seçtim sizin için. Bazıları şarkı bile olmuş gerçekten çok önemli erkeklerin kadınları etkileyen sözleri bunlar. Bu sözcükleri lütfen not edin, yazın, ezberleyin ve söyleyin. 

Kadınları Etkileyen Önemli Sözler

Seni her halinle seviyorum 

‘Seni her halinle seviyorum’ bak bu muhteşem bir kelime ‘seni her halinle seviyorum’ bu ne demek? belli bir dönemden sonra hem erkek de hem kadında, kadında daha çok: ‘Acaba ben çirkin miyim? ’ doğumdan sonra yarıklar oluştu. ‘İşte göğüslerim eskisi gibi güzel değil’ bakın bedenen kendisini güzel bulmamaya başlıyor. Sürekli kendi ile ilgili bunlar kafasında varken eşinden gelen ifadeye bak: ‘seni her halinle seviyorum’ bu ne demek?

‘Seni çatlaklarınla seviyorum, seni beğenmediğin kendinde kusurlu bulduğun her şeyinle seviyorum’ bu muhteşem bir şey, bu sözle insan kaybettiği özgüveni geri kazanır. Kilo almışsa kilo vermek için mücadele etme enerjisi bulur. Daha güzel olmak için spora başlar. Benden soğuyan bana kötüleyerek bakan, beni çirkin bulan ve bunu ifade ederek, iğneleyerek başlamışsa ben çirkinleşmeye başlarım. Ben çünkü kendimi sevmemeye başlarım. ‘Hayatım seni her halinle seviyorum’ bir öpücük ve olay bitti. 

Kadınların en sevdiği sihirli sözler

Diğer bir sihirli kelime ‘İyi ki benim eşimsin. İyi ki seninle evlenmişim.’ Burada acaba ‘Başkasına bakıyor mu? Acaba başka biriyle başka bir şeyler var mı? ’ Bütün bu şüpheleri ortadan kaldıracak muhteşem bir kelime: ‘İyi ki benim eşimsin.’ bu ne demek ? ‘Senden başka benim kimseyi gözüm görmüyor, iyi ki sen varsın, iyi ki benim hayatımı doldurdun ve seni dışında kimse benim dikkatimi çekmiyor’ demektir. ‘İyi ki benim eşimsin’ bakın muhteşem bir kelime bu.   

Bugün seni çok özledim 

Size başka bir sihirli kelime daha: ‘Bugün seni çok özledim.’ Neden önemli? Eve gelmişsin ve gelir gelmez: ‘hayatım, bugün seni çok özledim.’ Bitti bütün yorgunluğu eşinin, sana olan bakışı da değişti. Eve geliyorsun: ‘Bugün ne yemek yaptın? ne yiyoruz? ’ önce ‘ Bugün seni çok özledim.’ De ondan sonra sor yemeği. Anladınız mı?

Maalesef çok söylenmeyen bir kelime, eşi tarafından özlendiğini bilmek çok değerli bir şey. Mesela şu da olabilir illa eve gelince değil eve gelmeden öncede ara eşini!  ‘Hayatım, bugün çok yoğundum ama aklıma geldin. Sesini duyayım istedim.’ Olaya bak! Eve geldiğinde krallar gibi karşılanmazsam ben buradayım.’ çok önemli bir şey bu. ‘Değer verdiğin kadar değer alırsın, önemsendiğin kadar önem alırsın.’ Bu bir kuraldır. ‘Ben bugün seni çok özledim.’ Muhteşem bir kelime, mutlaka hayatınıza dahil etmeniz lazım. 

Kadınları Etkileyen Sözler / Ellerine sağlık  

Başka bir sihirli kelime de: ‘Ellerine sağlık’ yemek yapılmış, ‘Ellerine sağlık’ söylenmesi gereken ama erkeklerin ihmal ettiği bir kelime ‘Ellerine sağlık hayatım, kahven çok güzel olmuş.’ ‘Börek harika olmuş! ellerine sağlık’ eşim şunu hep der: ‘Sen, ben ne yapsan beğeniyorsun.’ belki beğenmiyorum aramızda kalsın ama yok gerçekten beğeniyorum.

Şöyle ben beğenmediğim bir şey olduğunda da ‘Ellerine sağlık’ diyorum. ‘Ellerine sağlık teşekkür ediyorum.’ Muhteşem bir şey ve kişinin yapma enerjisini arttırıyor. Daha güzelini daha iyisini önüne koymak için çaba harcıyor. Ama eleştirirsen: ‘Yesin defolsun gitsin!’ olmaz ! Bu ruhu, bu psikolojiyi yaşatan çok erkek var hayatta. ‘Yesin defolsun gitsin!’ Neden? Geldiğinde huzur değil ki huzursuzluk getiriyor onun için istenmiyor.

Lütfen şunu görün bu sözcükleri hayatınızda söylemeye başlayın ilişkiniz güzelleşmeye başlayacak ama şunu duyuyorum: ‘Hocam, benim odun bunu ne anlar? Odunu düzeltmemiz lazım. Çünkü ilişkiler tek taraflı düzelmez. Karşılıklı düzelmeli, beraber adım atılırsa hareket edilirse ilişkiler güzelleşir. Onun için bakıyorum sabretmiş, dayanmış yirmi beş yıldan sonra ‘Artık tamam. Benim onu ne görecek halim var ne sevecek halim var, benim ne saygım var.

Artık her şey bitti’ Niye bitti? işte bütün bunlardan dolayı bitti. Ondan sonra adam yalvarıyor: ‘Ben onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum. Zamanında yapman gereken hiçbir şeyi yapmadın ve sen onu kaybettin. Onun için lütfen, eşler birbirlerini kaybetmeden bu kelimeler yapılması gereken karşılıklı şeylere yapılsın ve ilişkiler güzelleşsin. Bu yazımızı okuduğunuza göre Seven Erkek Nasıl Olur? isimli yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Kadınlar Nasıl Erkeklere Aşık Olurlar

Peki Kadınlar Nasıl Erkeklere Aşık Olurlar? Erkeklerin kadınları etkileyen sözleri bayanlar üzerinde her zaman etkili bir yoldur. Yalnız onlara bu sözleri söylerken bunu içten ve samimi olarak söylemeniz gerekir. Ona karşı her zaman dürüst ve samimi olun. Kadınlar kendilerine ilgi gösteren onu yücelten, seven ve saygı gösteren erkekleri severler. Bir kadının gözünde vazgeçilmez erkek olmak için ona değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Kadınlarda güven çok önemlidir. Sadece kadınları etkileyen sözler ile yola çıkarsanız bu sizi başarıya kısa dönemde ulaştırsada uzun dönemde davranışlarınızın asıl etken noktası olacağını lütfen unutmayın.

3 Yorumlar

  1. Bu yazıda yazılanlar yani kadınları Etkileyen sözler tavsiyeniz aslında her erkeğin sevgili veya eşine söylemesi gereken sözler. Aslında kimi erkeklere basit gelen bu sözler kadınlar için çok önemli kelimeler.

  2. Eşime bu sözleri söylüyorum. Bu yazılanlar gerçekten kadınları etkileyecek güzel sözler. Kadınlar sevgiliden ne ister? Tabiki övülmek ve takdir edilmek isterler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin