İnstagram Hikaye Paylaşma

0

İnstagram hikaye paylaşma nasıl yapılır? Programsız instagram hikayede video paylaşmak için yeni bir özellik geliyor. Artık instagram başkasının hikayesini paylaşma yapabileceksiniz. Bunun için son hazırlıklar tamamlandı.

Geçtiğimiz bir kaç gün önce instagram etiket ayarları ile ilgili yeni bir güncelleme geldi. Bu yazıyı size paylaşmıştık. Öncelikle konumuza instagramda hikaye paylaşamıyorum diyenler için instagram hikaye paylaşma konusu ile başlayalım.

İnstagram Hikaye Paylaşma Ayarları

İnstagram hikaye paylaşma ayarları nasıl olur? İnstagram programını açtıktan sonra telefonunuzun sol alt tarafında bulunan ev işaretine basalım. Telefonumuzun ekranına yeni bir sayfa gelecek. Alt tarafta resimde görmüş olduğunuz instagramdaki yeni sayfanın üst sol tarafında fotoğraf makinesi ikonu mevcut. Bu ikona tıklıyoruz.

Üst resimde görümüş olduğunuz ikona tıkladıktan sonra gelen ekranın sol alt köşede kare bir alan var. Aşağıda görmüş olduğunuz bu kare alana tıklıyoruz.

İnstagram sol alt köşesindeki bu alana tıkladıktan sonra telefonuzun resimler ve videolarının olduğu galeri alanı açılacaktır. Üst sol taraftan videolar kısmını seçelim. Videolar kısmından seçtiğimiz videoyu ekleyelim ve alt resimde gördüğünüz gibi ileri tuşuna basarak devam edelim.

Artık işlemimiz tamamlanmak üzere son olarak aşağıda bulunan fotoğraftaki gibi instagram paylaş butonuna basarak paylaşabiliriz. İsterseniz bu paylaştığınız videoyu yakın arkadaşlar listesine paylaşarak sadece yakın arkadaşlarınızın görmesini. Başkalarının instagram videonuzu görmemesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram Başkasının Hikayesini Paylaşma

İnstagram başkasının hikayesini paylaşma özelliği program kullanmadan yakın bir zamanda yayınlanacaktır. İnstagramdan yapılan açıklamaya göre çok kısa bir süre sonra bu özellik aktif olacaktır ve bizde sizlere instagramda başkasının videosunu hikayede paylaşma nasıl olur? Bununla alakalı yeni bir yazı hazırlayacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin