İnstagram Etiket Ayarları

0

İnstagram etiket ayarları 2020 nasıl yapılır? İnstagramda etiket engelleme, sadece takip ettiğim kişilerin etiketlemesi, instagramda hiç kimse etiketlemesin gibi isteklere cevap olarak yeni özellikler geldi. Bu yazımızda size instagram etiket ayarları nasıl olur bunlardan bahsedeceğiz. Artık instagramda etiket izinleri ile etiketleri silmek mümkün. Bu yazıyı okuduğunuzda öğreneceğiniz şeylerden birisi de. Birileri sizi etiketlkediğinde siz onay vermeden görünmeyecek olmasıdır. Peki Instagram etiketleri engelleme nasıl olur? Etiket ayarları nereden yapılıyor bunları anlatıyoruz.

İnstagram Etiket Ayarları 2020

Öncelikle aşağıda resimde gördüğünüz gibi instagram sağ alt köşede bulunan yuvarlak resim alanına tıklıyoruz.


Daha sonra telefon ekranın sol üst köşesindeki üç çizgi alanına taklıyoruz.

Ekranımıza instagram ayar bölümü gelecek en alttaki ayar kısmına basıyoruz.

Ayarlar kısmına girdikten sonra instagram gizlilik yazısına tıklıyoruz.

İnstagram ekranında görünen gizlilik kısmına giriyoruz ve karşımıza etiketler yazısı geliyor instagram etiketler yazısına tıklıyoruz.

İnstagram Etiketleri Engelleme

İnstagram etiketler yazısına tıkladıktan sonra instagram etiket izinleri için olan ekran karşımıza geliyor. Dilerseniz bu ekrandan instagram etiketleri engelleme seçeneği olan. İnstagramda hiç kimse beni etiketlemesin seçeneğini seçerseniz instagramda kimse sizi etiketleyemez.

İnstagram manuel etiket ayarı

İnstagram manuel etiket ayarı yapmak istiyorum diyebilirsiniz. İnstagramda yeni bir özellik olan etiketleri manuel olarak ayarla ile ne yapabilirsiniz? Aşağıda resimde gördüğünüz manuel olarak ayarla butonuna bastığınızda artık gelen etiketleri onaylayarak kabul edeceksiniz. İnstagramda onaylamadığınız etiketler yayınlanmayacak. Bu tamamen sizin izninize bağlı olacak.

İnstagramda onay bekleyen etiketler kısmına girdiğinizde burada bekleyen etiketlerden seçerek istediğiklerinize ona verip. İstediğiniz etiketleri silebilirsiniz.

İnstagram Etiket Kaldırma

İnstagram etiket kaldırma için bir paylaşımda bulunan isminizin üzerine gelerek dokunun. Karşınıza gelecek olan kaldır yazısını seçerek instagram etiket kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin