Eski Sevgili Nasıl Geri Döndürülür?

0
Giden sevgili döner mi?

Eski sevgili nasıl geri döndürülür? Ne yapacaksın gitmiş işte, boş ver diyorsun ama yüreğiniz boş vermiyor. Ayrıldığınız eski sevgiliyi geri döndürmek için çabalıyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyun. Bu konuda çok sayıda sorular var. Eşim beni terk etti, Sevgilim beni bıraktı ne yapabilirim? Eski sevgiliyi geri kazanmak gibi birçok cevabını bekleyen soru var. Peki giden sevgili geri döner mi? Öncelikle kendinize şu soruyu sorun gerçekten de dönmesini istiyor musunuz? Bunu başarmak sizin elinizde ve başarmak için doğru adımlar atmanız gerekir eğer yanlış adım atarsanız döneceği varsa da dönmez.

Doğru adımlar nasıl atılır? Giden sevgili geriye nasıl döndürülür? Eğer dediklerimizi yaparsanız kolay değil ama karşı tarafın dönme şansı var. Benim kendi düşüncem birini seviyorsan bırak gitsin dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır ama dönmüyor, dönmüyorsa zaten senin değildir. Buna rağmen yine de dönsün mü istiyorsunuz? O zaman hazır olun! Giden eş veya sevgilinizi nasıl döndürebileceğiniz ile ilgili ipuçlarımız var.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döndürülür? İşte Taktikleri

Hemen verdiğim taktikleri uygulamaya başlayın. Eğer yanlış hareketler yaparsanız dönecekse bile dönmez. Atılan adımlar çok önemli eğer atılan adımlar yanlışsa geri dönmek yerine tamamen kaybedebilirsiniz. Onun için doğru adımlar neler? Taktikler neler? Yapılması gerekenlerin neler olduğuna hemen geçelim.

Mutlu ve Pozitif Görünün

Onsuz olduğunuzda yıkıldığınızı asla görmesin. Yaşam enerjinizi yüksek tutun. Yaşam enerjisini yüksek tutmak niye mi önemli? Sevgiliniz sizi bıraktıktan sonra sizi yıkılmış gibi görmemesi lazım. Bu ayrılıktan hiç etkilenmemiş gibi mutlu davranmalısınız. O gitti diye mahvoldunuz, yıkıldınız, hayatınız tarumar oldu, bütün düzeniniz bozuldu. Böyle bir şey yok. Bunu kesinlikle hissettirmemelisiniz eğer bunu hissederse hiç dönmez. Bu önemli bir noktadır.

Onun için ayrılığın yıkıcılığı, boş vermişliği, bütün işlerden soğuma, bıkma, yaşamak bile istememe duygusu sizi sarsa bile, onu yeniden kazanmak için sorumluluk üstlenmelisiniz, mutlu hayatın içinde pozitif, enerjik, arkadaşlarınla cıvıl cıvıl hayatı olan bir insan imajı vermelisiniz. Neden mi? Çünkü bunu görünce pişman olacaktır. Her ayrılık mutlaka karşılıklı sevgi varsa iki tarafı da etkiler. O da etkilenmiştir. Sevgiliniz bu ayrılıktan olumsuz anlamda etkilemiş ama bakıyor ki sende öyle bir şey yok ve pişmanlık duymaya başlayacak Yani onun yokluğunda kendinizi ayakta tutmaya, ayrılık hiç yaşanmamış gibi davranmaya özen gösterin.

Eskisinden Çok Daha Sosyal Olun

Aynı zamanda hemen hayata daha sıkı tutunduğunuzu anlasın diye bir kursa yazılın. Dans kursu olabilir. ‘sen ayrıldın ben oynuyorum der gibi ‘yada bir enstrüman çalabilirsiniz veya bir fotoğraf kulübüne kayıt olabilir. Farklı insanlarla beraber seyahatlere çıkın. Onunla birlikteyken, onunla yapmadığınız birçok güzel şeyi başkalarıyla yaptığınızı görmek onu çılgına çevirecektir. Şaşıracak,  bunun yıkılması lazım yıkılmamış, ayrılık onu etkilemedi mi acaba? ’diye düşünecek.

Dönmesi için özlemesini sağlamalısınız. Özlemesi için de yokluğunuzu, ulaşılmazlığınızı, mesafenizi ve duvarlarınızı hissetmeliler. Ona kaybetme korkusu yaşatmalısınız. Her dakika mesaj attığında size ulaşırsa sizi her zaman elinizin altında olduğunu hissedecektir. Elinin altında olduğu bilinen insan özlenir mi? Özlenmez tabiki. Özlem duyulmayan bir insana da kimse dönmez. Önemli olan değerli olduğunuzu, sizinle her zaman iletişime geçemeyeceğini ve sizi ne zaman isterse göremeyeceğini bilmesi gerekir. Belli bir zaman sonra mesela sizi aramak istiyor. Baktı siz mutlusunuz, arkadaşlarınızla eğleniyorsunuz, kursa yazılmışsınız. Mesaj atıyor, cevaplama ‘ama canım onunla konuşmak istiyor ’ deseniz de cevaplamayın!

Sizi görmek istiyor diyelim,  bu durumu devam ettirecek görmeyeceksiniz! ‘ Ama,  dönmesini istiyordum ve artık geri döndü ’ demeyeceksiniz. Burnu biraz sürtsün ki biraz sizin kalitenizi fark etsin. Ve kendini öyle geliştirmeye başla ki ‘ Vay be! Ben böyle birini nasıl kaybettim diyebilsin ’ bu çok önemli.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döndürülür? İşte Son Vuruş

  1. Kesinlikle mesaj atma. Atıyorsan bile hemen bırak! İletişimde olduğun sürece asla kaybetme korkusu yaşamaz. Zaten elde keklik çağırsam gelecek, hazır o diye düşünür. Böyle bir şey düşündürtme, seni kaybetme korkusunu yaşasın.
  2. Seni görmesini engelle merak içinde senden haber almamalı, seninle ilgili her şeyi merak ediyor ama sen yoksun ortada. Ne yapıyor? Seni gizli takibe başlar ama seni çok rahat görebiliyor, konuşabiliyor. Seninle iletişim halindeyse olmaz.
  3. Onunla sosyal medyadaki bütün bağlantılarını kes.  Çıkar onu arkadaşlığından. Seni hayatından çıkarmış sende onu arkadaşlığından çıkar. Sosyal medyada seni takip edemesin. Her yer den engelle. Birlikte gittiğiniz beraber oturduğunuz yerlere kesinlikle gitme hatta bu süreçte ortak arkadaşlarınla bile görüşme ki senin için endişelensin, iyice merak etsin. Kendini ondan soyutladıkça seni merak etmeye başlayacaktır.

Merak korkuyu, korku da özlem duygusunu beraberinde getirecektir. Seni kaybetme korkusu, peşinden özlemi, kalbini dolduracak. Sevgi ve kaybetme korkusunu gerçekten hissettiği an, size ulaşmak için ve sizi yeniden kazanmak için harekete geçecektir. Ve muhakkak size dönecektir. Araya birini koyacaktır ya da kendi gelecektir. Bunu göreceksiniz. Geri döndüğünde ise iş ciddiye binerse evlenmeden önce sorulması gereken sorular olduğunu da bir kenara yazalım.

Olayın püf noktası, ayrılığın arkasından kesinlikle iletişimi sürdürmeyin çünkü iletişim devam ettiği sürece ayrılığın gerçek korkusunu ve özlemini asla hissedemez. Olayın sırrı budur. ‘Bir şey değişmedi hala görüşüyoruz’ Elimin altında, Çağırsam hemen gelir. ’ böyle düşünür. Böyle olmadığını bilmeli, böyle olmadığını hissettirmelisiniz. Sonuç olarak bu taktikler sayesinde sizi kaybetme korkusu yaşayacak ‘nasıl kaçırdım ya ?’ ‘böyle bir insanı ben nasıl kaçırırım ?’ diye düşünecek, sizi özleyecek ve sizi yeniden kazanmak isteyecek. Göreceksiniz hareket geçecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin