Erkeğe Alınacak Hediyeler Neler Olmalıdır?

0

Erkeğe alınacak hediyeler aslında bayanların romantik dünyasından biraz farklıdır. Erkekler hediye beklerken asıl zevklerini yada ihtiyaçlarına uygun hediye alımını daha mantıklı buluyorlar. Size romantik gelen bir şey onlara anlamsız gelebilir. Mesela bir çok erkeğin korkusu kendisine ayıcıklı, kalpli veya isimlerinizin yazılı olduğu eşyaları almakmış bu yüzden bırakın bu tarz hediyeleri onlar size alsın. Öncelikle eşinize veya sevgilinize ne hediye almadan önce neye ihtiyacı var onu düşünmelisiniz. Eğer ihtiyacı gözlük, saat, ayakkabı gibi kişiye özel eşyalar ise mutlaka onunla gidip onun seçmesini istemelisiniz.

Erkeğe alınacak hediyeler illaki sürpriz olması gerekmiyor. İnanın bu şekilde içlerine daha iyi siniyor. ‘İlla benim sevdiğimi beğenmek zorunda’ düşüncesi doğru bir yaklaşım değildir. Bazı hediyeler bonus niteliğindedir. Tuttuğu takımın lisanslı ürünleri, sigara içiyorsa zippo çakmak, kombine bilet, playstation, konsol oyunu, kumandalı herhangi bir oyuncak ve yaşları ne olursa olsun bu saydıklarımıza çoğu deli oluyor. Bazı hediyeler vardır ki onun gelişmesine yardımcı olan türden. Mesela uzun zamandır gitmek istediği bir kursa kayıt ettirebilirsiniz. Mesleğine yönelik hediyeler alabilirsiniz. Örneğin fotoğrafçıya alınabilecek en iyi hediye lensdir. Kitaplarla arası iyiyse sevdiği bir yazarın kitap setini alabilirsiniz. Sevdiği yada takip ettiği derginin bir yıllık aboneliğini yaptırabilirsiniz. İnanın buna çok sevinecektir.

Erkeğe Alınacak Sürpriz Hediyeler

Ne alacağınızı bilmiyorsanız alacağınız en iyi hediye tekno market hediye kartıdır. Bırakın istediği hediyeyi kendi alsın. Eğer takı kullanıyorsa; bileklik,kolye,küpe veya yüzük alabilirsiniz. Örneğin yüzük kullanan erkeklerin bir kısmı Osmanlı Arması olan sürprize hayır demiyor.

Sevgilinize hediye almanın bir başka yolu ise karşı tarafın hayran olduğu şeylere göre hediye almaktır. Örneğin çok sevdiği sanatçının konserine götürürseniz hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye olarak hafızasında yer alır.

Eşinize veya sevgili olduğunuz kişiye hediye alırken kendi zevkinizi arka plana atın ve ona odaklanın.

Siz sevseniz de sevmeseniz de bazı erkekler tesbih den çok hoşlanır, onu mutlu etmek için şık bir tesbih alabilirsiniz.

Oturma odanızda yer varsa ‘baba koltuğuna’ yer açın. Çünkü tüm erkekler içinde konforlu bir baba koltuğuna hayır diyebilecek bir erkek olduğunu sanmıyorum çünkü tüm erkekler rahatına çok düşkündür.

Romantik Hediyeler Erkeğe verilir mi?

Her daim işine yarayacak joker ürünleri de listenize ekleyebilirsiniz ; taşınabilir hard disk, takım çantası, şarjlı tornavida tercih edebilirsiniz.Neden mi?

Erkeklerin bayanlardan ayıran en büyük özelliklerden birisi de romantizmdir. Örneğin erkekler bayanların neden çiçeklerini asla anlayamazlar. Her ne kadar belli etmeselerde. Bir çok erkek için çiçekler pazarda satılan ıspanağın renkli hali gibidir. Ispanak ve çiçek arasındaki fark onlar için yenmeyen ve renkli bir bitki türü olacağı yönündedir. Bu size romantik gelmeyebilir fakat özellikle evdeki arızaları tamir eden güçlü bir erkeğiniz varsa bunlara bayılacaktır. 1980-2000 yıllar arasında doğmuş nesil yani şu an ki gençliği oluşturan bizler araştırmalara göre bir nesneye para vermektense bir deneyime para vermeyi tercih ediyoruz.

Bu örnek beraber hiç gitmediğiniz bir yere bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Buraya kadar söylediklerimin hepsi parayla elde edilebilen hediyelerdi aslına ona hazırlayabileceğiniz güzel bir sofra kendi ellerinizle örebileceğiniz bir kazak veya içten bir sarılmanın verdiği huzuru eminim ki hiçbir şeye değişmeyecektir.Onun için hediye almaktansa hediye yapmak çok daha anlamlı olacaktır. Hayatınızdaki insanlarla hep mutlu olmanız dileğiyle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin