Bu 6 Altcoin, Hayatınızı Değiştiren Zenginlikler Sunacak!

0

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü kripto trader’ı Austin Arnold, 2021’in en iyi kripto para  yatırımlarından olduğunu söylediği “altı altcoin projesini” açıklıyor.

Austin Arnold: The Graph ve Ren isimli altcoin projeleri fiyatını katlayacak!

Yeni analizinde ünlü kripto trader’ı Austin Arnold, 413.000 YouTube abonesine, geçtiğimiz Aralık ayında ana ağını başlatan ve hizmetlerini Bitcoin ve Polkadot gibi Blockchain’lere genişleten endeksleme protokolü The Graph (GRT) üzerinde yükseldiğini söyledi. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOLAYISIYLA, ETHEREUM’UN GERÇEKTEN DÜNYANIN KÜRESEL SÜPER BİLGİSAYARI OLDUĞU ORTAYA ÇIKARSA… BLOCKCHAİN’DEKİ TÜM BU BİLGİLERİ SORGULAMAYA YARDIMCI OLMASI İÇİN THE GRAPH GİBİ BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ OLDUĞUNU BİLİYORUZ… ŞİMDİ BU SADECE ETHEREUM DEĞİL…

Austin Arnold’un yükselişe geçtiği ikinci proje, kripto paraların Blockchain’ler arasında transferini sağlayan bir protokol olan Ren (REN)’dir. Trader, balinaların şu anda daha fazla REN biriktirdiğine dair Santiment verilerini aktarıyor. Analiste göre, bu durum birlikte çalışabilirlik protokolü için daha fazla fiyat değerlendirmesinin ufukta olduğunun bir göstergesi olabilir.

Popüler analist: Manta Network, Voyager Token ve Elrond’da yükselişteyim

Austin Arnold, Polkadot üzerine kurulan, gizlilik odaklı merkezi olmayan bir borsa olan Manta Network’ü incelemenizi tavsiye ediyor. Manta Network, Blockchain yatırım şirketi Polychain Capital liderliğindeki bir tohum turunda yakın zamanda 1,1 milyon dolar topladı. Austin Arnold’un listesindeki dördüncü altcoin projesi Voyager Token (VGX)’dir.

Analist Voyager’ın, iyimserliğinin bir nedeni olarak, banka ve kredi kartları, marj ürünleri ve masaüstü uygulaması gibi özelliklerle tekliflerini genişletmeyi planladığını duyurdu. Trader ayrıca, şirketin kullanıcı büyümesini teşvik edeceğini ve yeni bir kripto kullanıcıları dalgasını başlatacağını umduğu, akıllı sözleşme platformu Elrond’da (EGLD) yükselişte. Proje, merakla beklenen Maiar cüzdan ve ödeme uygulamasını yeni başlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin