Aşık Erkek Ne Yapar?

0
Aşık Erkek Ne Yapar

Aşık erkek ne yapar? Acaba sevgilim beni sevmiyor mu? Bir erkek kadına aşık nasıl olur? Bu soruları her kadın haklı olarak merak eder. Yoksa erkek arkadaşım sırf birlikte olmak için mi yalanlar söylüyor? Seven bir erkek nasıl anlaşılır? Seven bir erkek sevdiğini nasıl belli eder? Bütün bu ve buna benzer sorularınızın cevapları işte bu yazımızda.

Günümüzde sadece geçici olsun diye süren ilişkilerin sayısı git gide artıyor. Aşık erkek ne hisseder ve ne düşünür? Bu duyguyu anlamak yaşayanlar için dahada zordur. Ancak sevgiliniz olarak sandığınız kişinin sizi kullanıp kullanmadığını anlamak çok da zor değil. Bu yazıda size erkek arkadaşım beni seviyor mu sorusunun cevabı için bazı tüyolar vereceğim. Böylece erkekler nasıl aşık olur bunuda anlamış olacaksınız.

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır Tüyolar

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır Tüyolar

Seven erkek nasıl anlaşılır tüyolar ve nedenleri.

Eğer uzun süredir sevgiliniz ile birlikte iseniz ve hala sevgilim beni sevdiği ve önem verdiği insanlarla tanıştırmıyor diyorsanız ve onlarla tanıştırmadığı yetmediği gibi sizde sevgilimin hakkında hiç bir şey bilmiyorum diyorsanız bu pekte doğru giden bir şey değildir. Eğer erkek arkadaşım sürekli beni eve çağırıyor, sevgilim benimle dışarıda buluşmak istemiyor sürekli dışarıdan yemek siparişi vermek istiyor diyorsanız. Ayrıca sizi araba ile bir yerlere göndermek istiyor ise bunun bir kaç sebebi olabilir ve hiç biri gene iyi değildir.

  1. Sevgiliniz sizinle görünmek istemiyordur.
  2. Erkek arkadaşınız sizinle vakit veya para kaybetmek istemiyordur.
  3. olarak size sevgiliniz size yeterince değer vermiyordur.
  4. olarak ise sevgiliniz sizi sevgilisi değil sadece yatak arkadaşı olarak görüyordur.

Bir erkeğin sizi nasıl öptüğünden sizi sevip sevmediğini size karşı ne hissettiğini anlayabilirsiniz. Sevgilinin öpmesi sadece şehvet içinde olması kötü bir şey değildir ama şehvet içerikli olması kötüdür. Seven veya hoşlanan insan öpmek ister eğer şehvet öpücüklerinin arasına bunlardan serpiştiriyor ise bunlardan kendinizi uyandırma vaktiniz gelmiş demektir.

Aşık erkek Ne Yapar Nasıl Davranır?

Yoğun iş temposu, sevgilinizin ailevi durumlar, erkek arkadaşımın maddi sıkıntılar vs derken birlikte olduğunuz tek zaman evde olmak zorunda. O zaman yapmanız gereken tek şey evde nasıl zaman geçirdiğinize bakmak. Erkek arkadaşın sana yemek hazırlıyor mu? Sevgilin seninle sohbet ediyor mu? Sevgiliniz ile evdeyken sizin sevdiğiniz yada istediğiniz programları izlemeyi teklif ediyor mu? Eğer cevabınız hayır ve sevgilim evdeyken sadece sevişmek istiyor diyorsanız, bunlar seven erkeğin yaptığı şeyler değildir bu sebepten kendinizi fazla kandırmayın onun sevgilisi değilsiniz. Bu konuyu ayrıca seven erkek nasıl olur yazımızda ele almıştık.

Seven Erkek Nasıl Davranır?

Seven Erkek Nasıl Davranır

Peki seven erkek nasıl davranır? Kimi zaman erkek arkadaşım sadece cinsellik istiyor diye düşünebilirsiniz. Biraz da olsa kendinize dürüst olun sevgilinizle romantik şeyleri sadece sevişmek istediği zamanlarda mı duyuyorsunuz? Sevgilinizin size attığı mesajları ve telefon mesajlarını düşünün. Sevgi eksikliği her insanın zamanla anlayabileceği çok basit bir bağdır aslında. Sevgilim beni biri ile tanıştırdığında sevgili olduğumuzu söylemiyor diyorsanız bu en büyük saygısızlıktır. Eğer erkek arkadaşınızın yanında iken birileri ile karşılaşıyor ve o kişilerle sizi tanıştırma ihtiyacı duymuyor ise yada sadece adınızı söyleyip siz orada yokmuşsunuz gibi davranıyor gibi yapıyor ise ilişkinizi gözden geçirin. Gene daha önce yazmış olduğumuz birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın yazımızı da okuyabilirsiniz.

Peki aşık erkek ne yapar ve neleri yapmaz? Gerçek seven erkek her zaman geleceği için adımlar atmaya çalışır. Mutlu bir aile kurmak hiç kolay değil. Kimse ilk günden yada haftalar sonra erkenden evlilik planları yapmayı beklemiyor ama farazi de olsa gelecekten bahsetmemek de ne demek? Ya da gelecekten bahsederken sizi o geleceğe hiç dahil etmiyor ise buda pek iyi bir durum değildir.

Sevmeyen Erkek Nasıl Davranır?

Sevmeyen erkek nasıl davranır ve nasıl anlaşılır derseniz. Örneğin sevgiliniz adınızı soyadınızı nerede yaşadığınızı ailenizin medeni durumunu bunları biliyor olabilir ama hakkınızda bildiği merak ettiği şey sadece bunlar ise nüfus müdürlüğünden biri ile birlikte olun daha iyi  eğer sevgiliniz olduğunuz erkek sizi daha yakından tanımak istemiyor ise, sevdiğiniz yada hoşlandığınız şeyleri merak etmiyor ise ve siz anlatırken konuyu değiştiriyor yada dinlemiyorsa burada da bir problem var demektir.

Seven erkek umursamaz davranır mı? Sorunun cevabı soruda gizli evet arkadaşlar seven erkek umursamaz olmaz. Seven erkeğin bakışları, davranışları ve seven bir erkeğin vücut dili size karşı olan hislerinin en önemli belirtileridir. Seven erkeğin ilgisiz davranması kabul edilir birşey olamaz.

Eğer sevgiliniz evlilik dediğin şey çok saçma yada ciddi ilişkiler çok sıkıcı gibi benzeri cümleleri duymaya çok sık alıştıysanız biz sevgili miyiz?  Sorusunun cevabını hazırlıyor diyebiliriz. Bu sebepten şaka bile olsa bu sözlere dikkat edin. Unutmayın her şakanın altında acımasız bir gerçek yatabilir. İki binli yıllardayız bu zamanda sosyal medyada sevgilisi olup duyurmayan yok gibidir.

Eğer sevgilim instagram veya facebook’a birlikte çekildiğimiz fotoğrafları koymuyor ve koymak istemiyor diyorsanız ve de sizi etiketlemiyor size, laf atmıyor, erkek arkadaşınız facebook veya instagram fotoğraflarınızı beğenmiyor yada yaptığınız yorumlara soğuk ve yabancı biri gibi cevaplar veriyorsa yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Sevgiliye kaybetme korkusu vermek isimli yazımızada göz atmanızda fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Adınızı girin